Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

A testület bizottságai

 
Iskolaügyi és ifjúsági bizottság
Elnök: Bugyi István, mérnök
Alelnök: Bukor Erzsébet, Mgr.
Jegyzőkönyvvezető: Gáspár László
Tagok:     Lendvay Tibor, Mgr.
                Lészkó Katalin, Mgr.
                Michňa Angéla, Mgr.
                     Pažaga Peter, Ing.
                     Pokorná Henrieta
                     Tóthová Margita
                     Zachar Pál,mérnök
 
        

Sportbizottság
Elnök: Hammersmidt Béla, mérnök
Alelnök: Békési Zoltán, Mgr.
Jegyzőkönyvvezető: Gáspár László
Tagok:     Balog Erik, Mgr.
                  Bogdán István
                  Gál Imre
                  Petrík Marián
                  Péter József
                  Tóth Károly,mérnök
                  Urblík Norbert
 
 
Szociális, egészségügyi és környezetvédelmi bizottság
Elnök:  Rusznyák Ferenc, MUDr.
Alelnök:Hudec Pál, mérnök
Jegyzőkönyvvezető: Krocsány Edit
Tagok:     Latkóczy Adrián, mérnök
                     Koháry Péter
                     Šomlová Katarína, Mgr.
                     Wollent József
                     Zsóka Szilárdka, mérnök
       
 
Közrendvédelmi bizottság
Elnök: Zachar Pál, mérnök
Alelnök:Bugyi István, mérnök
Jegyzőkönyvvezető: Páris Katalin,mérnök
Tagok:     Bakai Péter, Mgr.
                Gémesi Zoltán
                     Jarošík Eduard, Mjr., Mgr.
                     Püspöki Ferenc
                     Sekereš Jaroslav, Npor., Mgr.
        
 
 
Építésügyi és vagyongazdálkodási
Elnök: Nemcsok István
Alelnök: Hammersmidt Béla, mérnök
Jegyzőkönyvvezető: Rakyta Róbert
Tagok:     Brestovsky Péter, ml.
                     Kmetyo László, mérnök
                     Pálffy Dezső, Mgr.
                     Rosíková Helena
                     Šóder Péter, Mgr.
        

Lakásügyi bizottság 
Elnök: Kiss Gabriella, mérnök
Alelnök:Békési Zoltán, Mgr.
Jegyzőkönyvvezető: Farkas Szilvia
Tagok:     Bóna Zsolt, Mgr.
                Hronec Ladislav
                     Mihalovičová Gáspárová Nora
                     Sršeň Ferenc
                     Zachar Aranka
        
        

Vállalkozásfejlesztési, mezőgazdasági, idegenforgalmi és agroturisztikai bizottság
Elnök: Oros Zoltán
Alelnök: Baráti Tamás, mérnök
Jegyzőkönyvvezető: Marton Imre, mérnök
Tagok:     Bakai Péter, Mgr.
                Gyönyör Gábor
                      Kiss Sándor
                      Pál Gyula
                      Pénz László, mérnök
      
 

Pénzügyi bizottság
Elnök: Hudec Pál, mérnök
Alelnök:Kiss Gabriella,mérnök
Jegyzőkönyvvezető: Tóth Edit, mérnök
Tagok:     Baráti Tamás, mérnök
                Bittmanová Adriana
                     Gémesi Vera
                     Oros Zoltán
                     Szabó Peter, Bc.
                     Sztranyák László, mérnök
                     Urblik Zsuzsanna, mérnök
 
        
 

Kulturális bizottság
Elnök: Mezei Gabriella, Mgr., PhD.
Alelnök:Nemcsok István
Jegyzőkönyvvezető: Hajdú Andrea
Tagok:     Bazalová Beáta, PaedDr.
                     Béres Gábor, mérnök
                     Bukor Erzsébet, Mgr.
                     Köteles Judit
                     Konkoly Annamária
                     Paulenka Peter
                     Pálinkás Tibor, Mgr.
       
 
Városfejlesztési, regionális és nemzetközi kapcsolatok bizottsága
Elnök: Mezei Gabriella,Mgr., PhD.
Alelnök: Oros Zoltán
Jegyzőkönyvvezető: Majerčíková Iveta, mérnök
Tagok:     Paulenka Peter
                  Pál András
                  Pálffy Dezső, Mgr.
                  Révész Angelika, PaedDr.
                  Szabó Róbert, mérnök
                  Šóder Péter, Mgr.
                  Zachar Pál, mérnök
 
 
 
Tesmag városrész helyi bozottsága
Elnök: Pál Gyula
Jegyzőkönyvvezető:
Tagok:     Kapa Sándor
                Konkoly Annamária
                     Mráz Marian, mérnök
                     Mudrák József
                     Petrík Marián
                     Vaner Róbert
       
 
 
Pereszlény városrész helyi bizottsága 
Elnök: 
Jegyzőkönyvvezető: 
Tagok:     Allarám János
                Klukon Eduard
                Kőröš József
                Michňa Roland
                Mokso Zsolt
                Sille Gyula, mérnök
                Škultéty Anton
 
 
 
 

 

ma 2017.04.30 van

ma Anastázia névnapja van

webygroup

Slovenská verzia
English version
Deutch version

27220616

2017.04.30 van
Főoldal